Sign In

Oferujemy naszym gościom przede wszystkim ciszę, spokój, świeże powietrze, miłe wrażenia krajobrazowo-przyrodnicze, atrakcyjne trasy piesze i rowerowe. Nasza działka położona jest na południowo-zachodnim stoku góry Ślęży, więc przez cały dzień jest tu ciepło i słonecznie.

Do Państwa dyspozycji mamy

Przestronny Apartament na poddaszu, który składa się z części dziennej połączonej z kuchnią, oraz jednego pokoju sypialnego, w którym są 3 łóżka jednoosobowe. W części dziennej są 2 łatwo rozkładalne dwuosobowe sofy, na których swobodnie pomieszczą się 3 osoby. W części dziennej znajduje się toaleta z prysznicem. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, piekarnik, czajnik, zlew, garnki i komplet naczyń dla 6 osób.

Domek z Tarasem, który na dole ma przestronny 30 metrowy salon z aneksem kuchennym a na górze 2 małe sypialnie. W jednej sypialni są 2 pojedyncze łóżka, w drugiej są łóżko podwójne oraz łóżko pojedyncze. W sypialniach może spać do 5 osób. Na dole mieści się salon połączony z kuchnią. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, czajnik, kawiarkę, zlew, garnki i komplet naczyń.

Na tyle naszej działki jest furtka do lasu gdzie znajdują się szlaki górskie na Ślężę, przełęcz Tąpadła lub do Sobótki. We wsi jest możliwość zakupu lokalnych produktów ekologicznych. Na końcu wsi jest boisko i plac zabaw dla dzieci.

 

Kategorie

Lokalizacja

Reviews are closed.

Facebook