Sign In

Jestem trenerką medytacji i technik oddechowych. Moja misja jest relaksowanie ludzi. Wspieranie ich by bardziej poczuli siebie, swoje ciało, oddech.

Żyję blisko natury, w otoczeniu lasu i pól. Tworzę Ekosiedlisko, z pasją zbieram zioła, suszę, mieszam herbatki, uprawiam rośliny, motam kadzidła, wekuję.
Jestem kobietą przemiany, bo wiele lat tworzyłam jako producentka programy telewizyjne dla renomowanych stacji m.in. Canal+Discovery, Fox Life, TLC. Doświadczyłam ogromnego stresu, żyłam na wysokich obrotach, aż w końcu ciało powiedziało dosyć. Zmieniłam całkowicie styl życia, wyruszyłam w podróży wgłąb siebie i odkrywałam praktyki polepszające jakość życia i zdecydowałam odbyć certyfikację na trenera medytacji. Od 8 lat z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytym doświadczeniem.
Tworzę warsztaty Mindfulness w naturze w Kraskowie, gdzie każdy może zaznać uważnego kontaktu z naturą i głęboko zrelaksować się. Przygotowuję zdrowy posiłek i tworzymy herbatki lub kadzidła z ziół zbieranych przeze mnie w sezonie.
We Wrocławiu i Sobótce prowadzę również warsztat dla mam Otul się Mamo, na którym mamy i nie tylko mogą poczuć siebie, zregenerować swoje ciało i umysł i zrobić coś wyjątkowego dla siebie.

Kategorie

Lokalizacja

Reviews are closed.

Facebook