Sign In

Gospodarstwo ekologiczne Anna i Mirosław Lech

Eko Ar, w rozwinięciu Ekologiczna Aronia, to nasze rodzinne gospodarstwo, a także marka naszych produktów. Od niemal 30 lat zajmujemy się przetwarzaniem i propagowaniem owoców aronii, a także sprzedażą produktów z tych owoców.

  • Własna 20-sto hektarowa plantacja
  • Surowiec uzyskujemy z własnego gospodarstwa z blisko 20 -sto hektarowej plantacji. Ponad 40 tysięcy krzewów aronii rośnie na zboczach Gór Orlickich, nieopodal Kudowy Zdroju.
  • Uprawa ekologiczna

Malowniczy, górski teren jest wprost stworzony do ekologicznej uprawy, owoce są zbierane ręcznie i przetwarzane w niewielkich przetwórniach. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów oraz o szeroki i interesujący asortyment.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo m.in. „Sok z aronii 100 %” – intensywny, cierpki, bez dodatków – zalecany przy wielu schorzeniach (w tym nadciśnieniu, cukrzycy, miażdżycy) oraz „Tercet zdrowia” – sok, syrop i herbatkę z owoców aronii i rokitnika, których połączenie to prawdziwa bomba witaminowa – są źródłem całego wachlarza mikro i makroelementów, witamin oraz antyoksydantów. Ofertę uzupełniają susze, dżemy, syropy, a także słodycze, jak aronia w czekoladzie.

Kategorie

Lokalizacja

Reviews are closed.

Facebook