Sign In

“Z Natury Lepsze” Mydlarnia to miejsce, gdzie powstają bezpieczne, naturalne, łagodne dla naszej skóry kosmetyki. Sekretem naszych kosmetyków jest naturalny, najwyższej jakości surowiec. Są to surowce nasze Polskie, jak również te sprowadzane z dalekich krańców świata.

Kosmetyki Z Natury Lepsze to alternatywa dla tych drogeryjnych, produkowanych na szeroką skalę. Nie dodajemy do nich żadnych zbędnych syntetycznych ulepszaczy. W składzie znajdują się jedynie naturalne składniki aktywne jak np masła(shea, kakaowe), nierafinowane zimnotłoczone oleje, glinki, witaminy, hydrolaty,- czyli wody kwiatowe, ekstrakty roślinne, kozie mleko, to wszystko czego potrzebuje nasza skóra by być dobrej kondycji.

Nasze kosmetyki dzięki użytym olejkom eterycznym, przepięknie pachną oraz pełnia rolę aromaterapeutyczną. Koją naszą skórę i zmysły. Nasza oferta wciąż się poszerza- w ofercie mamy mydła naturalne w kostkach i w płynie, masła do ciała w formie lekkich musów, kule kapielowe, peelingi, kremy i serum do twarzy, kosmetyki do włosów, dezodoranty, olejki pielęgnacyjne znajdziecie nas na www.mojamydlarnia.pl,

Natury Lepsze Mydlarnia oraz na różnego rodzajach targach naturalnych i ekologicznych produktów. Jesteśmy pod kontrolą Sanepidu, receptury wychodzą spod rąk chemika , przechodzą całą procedurę niezbędnych badań, finalnie w Państwa ręce przekazujemy bezpieczny, przebadany kosmetyk.

Wszystko wytwarzamy sami, ręcznie w małych partiach co zapewnia świeżość produktu. Otulmy naszą skórą naturalną pielęgnacją a odwdzięczy się zdrowym, pięknym wyglądem.

Kategorie

Lokalizacja

Reviews are closed.

Facebook