Sign In

MIEJSCU, GDZIE NATURA I PASJA DO UPRAWY TWORZĄ NIEPOWTARZALNE SYMFONIE SMAKÓW.

Malinowy Sad jest nie tylko gospodarstwem, ale filozofią zgodnego z naturą życia, gdzie każda roślina zaczyna swoją podróż od maleńkiego nasionka, które z miłością sadzimy i pielęgnujemy.

DLACZEGO NASZE PRODUKTY ?

Zdrowie, które czerpiemy prosto z natury, jest dla nas kluczowe. W naszym gospodarstwie znajdziecie najzdrowsze, certyfikowane BIO warzywa i owoce, które hodujemy z miłością i pieczołowitością. Wszystko, co tu rośnie, jest kontrolowane przez Jednostkę Certyfikującą, która co roku sprawdza nasze metody i standardy uprawy. Jesteśmy przekonani, że zdrowe rośliny to zdrowa żywność. Nasze rośliny karmią się naturalnymi nawozami, które sami produkujemy – dzięki hodowli kur i roślinnym gnojówkom. Nasza filozofia zdrowej żywności nie kończy się na polu – w naszej domowej kuchni tworzymy pyszne soki, syropy i konfitury. Wszystko, co robimy, jest stworzone z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości i smaku.

OTO CO MOŻECIE ZNALEŹĆ W NASZEJ OFERCIE:

1. 100% naturalne, tłoczone na zimno soki BIO: malinowy, jeżynowy, z owoców czarnego bzu, a nawet pomidorowy z solą kłodawską.
2. Wyjątkowe syropy, takie jak syrop z pędów sosny, malinowy, z kwiatów czarnego bzu, mniszka lekarskiego, owoców czarnego bzu, z melisy, mięty, lawendy, płatków róży czy jeżyn..
3. Naturalne konfitury i powidła, pełne prawdziwych owoców i aromatów – malinowa, jeżynowa, z malin i róży, winogronowa, śliwkowa, z płatków róży czy mirabelkowe powidła..
4. Suszone płatki róży dostępne w różnych wagach..
5. Maliny i płatki róży w syropie, dla tych którzy szukają czegoś wyjątkowego.

NASZA MISJA

Tworzymy produkty, które są naturalne, zdrowe i pełne smaku. Dbamy o każdy detal, od wyboru nasion, przez uprawę, po obróbkę i pakowanie naszych produktów. Wiemy, że natura to największy skarb, dlatego z szacunkiem podchodzimy do każdej rośliny, do każdego owocu, tworząc z nich produkty, które możemy z dumą nazwać naszymi. Nasze gospodarstwo to miejsce, gdzie życie pulsuje na każdym kroku – od kiełkujących nasion, przez kwitnące rośliny, po pełne smaku owoce. To miejsce, gdzie tradycyjne metody gospodarowania idą w parze z najnowszymi technologiami ekologicznymi. Każdego dnia staramy się czerpać z tego, co najlepsze, i przenosić to do naszych produktów.

 

Kategorie

Lokalizacja

Reviews are closed.

Facebook